Дерево, лаки, камені, світлі або темні структури, матові або глянцеві поверхні - як виглядає тут правильна комбінація.

Завдяки новим колажам матеріалів LEICHT групує свої виконання за кольором, текстурі та поверхні в зображення настрою і в композиції матеріалів.

В області кольору Ле Корбюзьє створив орієнтацію своєї поліхромією Le Corbusier Polychrometrie Architecturale. Новими колажами матеріалів LEICHT організовує свої виконання за кольором, текстурою і поверхнею і групує їх в зображення настрою і композиції матеріалів, які спрямовані на безпосереднє сприйняття глядача і викликають згоду або неприязнь, забезпечуючи, таким чином, орієнтир.

При цьому не визначається композиція двох або трьох програмних поверхонь, а об'єднується весь опціонний пакет з самих різних матеріалів, що створює свою власну атмосферу.
Кожен колаж, кожен образ настрою отримує окрему назву, яка описує тему. Wooden Yearing описує гру матеріалів переважно світлих тонів дерева, які, в свою чергу, комбінуються з тенденціями світлих поверхонь. пропорційне використання дерева в якості поверхні можна побачити тут в меншій кількості, ніж інших світлих кольорів.

У співпраці з Штуттгартский інститутом "raumPROBE" ці колажі були розроблені і відмінно відображають актуальні тенденції в дизайні інтер'єру. Композиції матеріалів вибираються так, щоб вони доповнювали один одного в своєму впливі і володіли цілісним ефектом. Саме в той час, коли винятковість «Білого» зазнає перелом, такі композиції матеріалів дають орієнтир і закріплюють перші внутрішні образи та подання.

Indie loft
Меблювання в індустріальному стилі, по можливості в автентичній обстановці, є модною тенденцією для індивідуалізації власних чотирьох стін. Indie loft - це взаємодія, яке комбінує грубу структурованість з чуттєвими поверхнями.

Metropolitan merge
Урбаністичне житло - це розвиток нашого часу, на невеликому просторі ущільнюються і змішуються стилі і смаки. Імміграція в міста приносить з собою різні культурні впливи, дозволено те, що подобається.

Nostalgic mixties
Ретро - це культ, яким кожне покоління викликає спогади своєї юності. Nostalgic mixties - це пропозиція перенести обстановку минулого в адекватну сучасну форму.

Oriental district
Культурні особливості затверджуються і розвиваються в міських зонах. Вони створюють чудові, екзотичні гарячі точки урбанізації і надихають по-своєму. Oriental district відправляється на пошуки, щоб використовувати це різноманіття.

Ornamental tension
Мінімалізм і діловитість домінують в сучасному житло.
Орнаментальні об'єкти, навпаки, діють грайливо. Вони привносять тепло і затишок в цю комбінацію, утворюючи, таким чином, людський антипод чистому пуризму.

Wooden yearning
Wooden Yearning описує гру матеріалів переважно світлих тонів дерева, які, в свою чергу, комбінуються з тенденціями світлих поверхонь. пропорційне використання дерева в якості поверхні можна побачити тут в меншій кількості, ніж інших світлих кольорів.