Колекція німецьких кухонь Nobilia 2020 року, представлена під девізом "space it up", яка захоплює новими концепціями оформлення великих і малих приміщень.

Дизайнери Myzika Loft виходять за рамки кухні – об’єднуючи увесь будинок одним стилем та якістю фабрики Nobilia.

Тренд щодо виконання інтер’єру в одному стилі стає ще більш актуальним у 2020 році.

Однакові фактури, кольори, матеріали та акценти, які можна простежити у всьому житловому просторі створюють відчуття завершеної ідеї помешкання та цілісності простору.

Завдяки високій німецькій якості Nobilia Ви отримаєте задоволення від користування меблями, а дизайнери Myzika Loft допомагають Вам у цьому.

Дизайнери Myzika Loft пропонують Вам індивідуальні рішення для оздоблення кімнат для прання, прасування, зберігання навіть в самих маленьких приміщеннях.

Величезний вибір аксесуарів корпусних елементів дозволять створити оптимальне планування, яке буде ідеально відповідати Вашим потребам.

Досконало продумані технологічні рішення конструктиву меблів відповідають найвищим стандартам якості фабрики Nobilia та Вашим вимогам.

Маленький простір теж можна зробити функціональним. Дизайнери Myzika Loft допоможуть вам у комплексному облаштуванні малих просторів - приходьте, ми вас здивуємо!

Ми маємо рішення для комплексного облаштування повноцінного житла не великої площі.

У помешканні площею 16 м² можна розмістити повноцінну кухню, прихожу, зону для відпочинку і для роботи, обідній стіл та спальне місце.

Замовити і купити кухню або комплесний дизайн приміщення з підібраним для Вас індивідуальним дизайном можна в Myzika Loft.