Комбіновані плити - це особливо широкі функціональні кухонні плити, які об'єднують в собі відразу декілька приладів. У систему такої плити входять два духових шафи, один з яких може використовуватися як мікрохвильова піч, шість газових конфорок, гриль-раклетніца з нержавіючої сталі і підігрівач посуду і їжі.

Для тих, хто часто готує вдома і має велику сім'ю, питання зручності приготування завжди стоїть на першому місці. На початку 2019 року Miele запускає в продаж серію Ranges - кухонних приладів для тих, хто закоханий в світ кулінарії і не обмежений у виборі габаритами невеликої кухні.

Дизайнери Myzika Loft спроектують кухню на замовлення куди ідеально впишеться комбінована кухонна плита.

Комбінована плита з панеллю конфорок, класичною духовою шафою, духовою шафою з СВЧ і підігрівачем для посуду і їжі. 

На панелі розмістилися 6 газових конфорок і контактний гриль з газовим нагріванням, за рахунок чого ширина плити дещо збільшилася - приблизно на 30 см.

Духова шафа об'ємом 84 літра має 5 рівнів для листів, духова шафа з НВЧ об'ємом 43 літри - 3 рівня, а кількість режимів для двох приладів досягає 20.

Модель оснащена бездротовим термощупом для вимірювання температури страви і контролем за процесом приготування, а також численними програмами, які допоможуть домогтися ідеального результату.

Під цю модель можна вибрати витяжку на свій смак - настінну або вбудовану.

Творіть справжні шедеври на своїй кухні разом з Myzika Loft.