Ваші можливості комплектації кухні різними вбудованими приладами зростуть, якщо ви вирішите сформувати на робочому столі набір з «кісточок доміно».

Адже «доміно» - це не просто модульні варильні панелі «половинного» розміру.

Це широкий спектр приладів самого різного призначення, за допомогою яких можна створювати індивідуальні комбінації в залежності від найбільш бажаних вами способів приготування їжі.

Наприклад, серія модульних панелей SmartLine від Miele включає в себе 6 різних за призначенням модулів для конструювання унікального кухонного центру. Розміри модулів були розроблені з урахуванням тенденцій розвитку кухонного дизайну в бік появи безперервних горизонтальних поверхонь.

Ідеальну для Вас комбінацію допоможуть підібрати дизайнери Myzikaloft.

У серії SmartLine ви можете вибрати ті модулі, які дійсно потрібні саме на вашій кухні: індукційну панель, тепан, газову панель конфорок, індукційний Wok і вбудовану витяжку. Ніяких обмежень - все залежить лише від вашої фантазії і потреб!

Яку б кухню і страви ви воліли, в серії SmartLine ви знайдете необхідні прилади. «Класика» сучасної кухні - індукційна панель конфорок PowerFlex дозволяє використовувати конфорки як окремо, так і суміщеними - для великих каструль і сотейників.

Любителі японської кухні оцінять наявність 38-сантиметрового Тепан - гриля на гарячому аркуші нержавіючої сталі. Тепан складається з двох окремих зон, що дає ще більше свободи для кулінарної творчості. Другий прилад азіатської кухні в серії - індукційна панель Wok з можливістю швидкого підігріву і підтримки тепла.

Доглядати за склокерамічними модулями серії SmartLine неймовірно легко: скло не нагрівається під час приготування, тому пригорання їжі виключено, а знімні деталі можна мити в посудомийній машині.

Приходьте за своєю ідеальною кухнею до Myzika Loft.