Ідеальна кухня - полягає в деталях. Дизайнери Myzika Loft не лише розробляють проект меблів. Кухня - це набагото більше, ніж просто меблі.

Тому ми вирішили розповісти вам трішки про мабуть найгарнішу побутову техніку у світі.

Smeg - це італійський виробник побутової техніки, головний офіс якого знаходиться в місті Гуасталла на півночі Італії в провінції Реджіо Емілія.

Уже понад 60 років Smeg у співпраці з відомими світовими архітекторами створює функціональні і елегантні побутові електроприлади, що відповідають повсякденним запитам споживачів. Компанія Smeg встигла зарекомендувати себе не тільки серед виробників побутової техніки, але і в професійному сегменті, маючи підрозділу Smeg Foodservice і Smeg Instruments, які виробляють обладнання для підприємств громадського харчування і медичних закладів. Группа компаній Smeg впізнавана у всьому світі як вдалий приклад «Made in Italy» завдяки своїй корпоративній культурі, де особлива увага приділяється якості, технологічній складові і дизайну продукції.

Для Smeg стиль має особливе значення, адже саме за допомогою свого зовнішнього вигляду продукт взаємодіє з навколишнім світом і навпаки.

В кожному приладі Smeg особлива увага приділяється деталям, дизайну і вибору матеріалів. Техніка Smeg займає центральне місце в будинку, дозволяючи її власникам проявити свою індівідуальность. Внутрішня студія дизайну Smeg, яка проводить ретельні дослідження в області дизайну і стилю, заручилася підтримкою всесвітньо відомих архітекторів, таких як Гуїдо Каналі, Маріо Белліні, студія П'яно Дизайн, Марк Ньюсон, Джанкарло Кандеаго. Дотримуючись своєї філософії, поєднуючи останні технології і ексклюзивний стилю, Smeg вдається створювати по справжньому яскраві та індивідуальні прилади.

Для поціновувачів яскравого дизайну радимо звернути увагу на  співпрацю двох Smeg і Dolce&Gabbana.

Союз Smeg і Dolce&Gabbana   - це союз сучасних технологій і естетики.

Бренди об'єднали зусилля і створили проект, «Made in Italy» - це унікальна колекція побутової техніки Smeg, прикрашена фірмовими орнаментами Dolce & Gabbana.

Серія Smeg  Dolce&Gabbana представлена у чайникахтостерахблендерахсоковитискачах та іншій побутовій техніці. 

Купуйте ексклюзивну техніку  Smeg Dolce & Gabbana  у одному магазинів - парнерів у м.Львові або купуйте онлайн у Домотехніці!

 

Ноу-хау, креативність і завершеність - відмінні риси італійського стилю Smeg, яка вселяє душу в предмети побуту.

Такий підхід стосується не тільки дизайну продукції, це самовираження компанії, італійської пристрасті. У своїй продукції Smeg втілює визначальні характеристики італійського дизайну: енергійна елегантність, оригінальність та найвища якість. Побутова  техніка Smeg, наприклад, холодильники в стилі 50-х або духові шафи з нержавіючої сталі, вплинула на розвиток смаку споживачів, що далеко виходять за рамки однієї практичності. Саме ці ідеї привели Smeg до співпраці з великими дизайнерами та архітекторами.

Техніка Smeg стане яскравою окрасою вашої кухні. Навіть найспокійнішу чи найнуднішу кухню можна оживити технікою Smeg.

А кухню своєї мрії ви можете замовити у Myzika loft.