BLANCO, що базується в Oberderdingen у німецькій федеральній землі Баден-Вюртемберг, є одним з провідних світових постачальників високоякісних мийок і змішувачів для побутових кухонь. Найбільша німецька компаніяз виготовлення мийних центрів пропонує широкий спектр продуктів і інновацій, включаючи практичні системи сортування відходів і ретельно підібрані аксесуари.

Однією з особливостей компанії є дуже широкий діапазон мийок. Крім того, BLANCO виробляє мийки в трьох матеріалах: нержавіюча сталь, Silgranit і кераміка. Кінцева мета компанії – висока якість. Філософія якості компанії BLANCO вимагає найкращої якості матеріалів і продукції в кожному сегменті ринку. Високі стандарти якості компанії BLANCO також включають надійність у всіх областях, таких як постачання та обслуговування, а також маркетингову та технічну підтримку клієнтів.

З кожним роком BLANCO встановлює нові стандарти зі своїми інноваціями. Одним з прикладів є концепція BLANCO AXial, яка пропонує прекрасні можливості для досягнення особливо ергономічних послідовностей на кухні.

З претензією на лідерство в галузі інновацій, відділ R&D компанії BLANCO також постійно працює над розробкою нових матеріалів. Новаторська розробка з точки зору твердості поверхні, зовнішнього вигляду та тактильних відчутів - новий Blanco Durinox для кухонних стільниць і чаш з нержавіючої сталі.

Для кольорових раковин компанією Blanco було розроблено матеріал Silgranit PuraDur.

На вісімдесят відсотків матеріал Silgranit PuraDur, який надзвичайно легкий у догляді, і має у складі міцний композитний матеріал, складається з найскладніших компонентів граніту, і це, безумовно, найуспішніший матеріал для гранітних мийок в усьому світі. BLANCO вперше випустила раковини з композитних матеріалів у 1981 році і з того часу послідовно проводила розробку матеріалу. Нинішній діапазон відрізняється дуже легкою, але приємною шовковистою поверхнею. Серія патентів забезпечила глобальне унікальне становище Silgranit PuraDur.

Добре продумані конструкції є стратегічно важливим фактором успіху компанії. В останні роки, зокрема, мийки BLANCO та змішувачі отримали багато відомих нагород дизайну. BLANCO SteelArt відповідає особливим вимогам до естетики та дизайну. Висококласний бренд BLANCO є синонімом індивідуальних і ексклюзивних рішень з нержавіючої сталі на кухні, і відкриває абсолютно нові перспективи для планування. На високотехнологічній фабриці SteelArt в Sulzfeld компанія створює мийки ручної роботи у виняткових конструкціях. Високоякісні змішувачі та інноваційні аксесуари в конструкції системи завершують ексклюзивну програму.

BLANCO також має довгий досвід успішної роботи з змішувачами для кухні. Програма постійно розвивається. Компанія BLANCO є лідером ринку в Німеччині протягом багатьох років. Продуктовий портфель відрізняється винятковим розмаїттям матеріалів і конструкцій.Є більш ніж 600 різноманітних варіантами комбінацій мийок. Компанія також демонструє усвідомлення своєї відповідальності за безпеку та гігієну найважливішого джерела питної води в домашніх умовах. Водонесучі компоненти в змішувальних кранах Blanco виготовляються виключно із затверджених високоякісних матеріалів. Цей послідовний підхід дає BLANCO лідируючу позицію в галузі.

Приходьте купувати свою ідеальну мийку у салон MyzikaLoft.