Барна стійка в просторі сучасного будинку досі популярна, проте функціонал її набагато ширше.

Дизайнери Myzika Loft спільно з виробником німецьких кухонь Nobilia  можуть  запропонувати  «барні» рішення для кухонь будь-якого розміру.

Головна  гідність стійки - можливість вписатися в обраний вами дизайн і доповнити готовий інтер'єр. І цінителі класики, і шанувальники хай-тека виберуть відповідне рішення з відповідних високоякісних матеріалів. Ще один безперечний плюс - розміри, адже сконструювати стійку можна і для двох, і для десяти осіб. З висотою від підлоги кожен визначається самостійно - одні цінують високі табуретки, інші - зручні стільці, але частіше це 91 см - така ж висота як у кухні. Ширина стійки може варіюватися також в залежності від наявного простору.

Сучасні дизайнерські барні стійки сьогодні більше схожі на приставні або відкидні столи, і тому є кілька причин.

По-перше, це розширює їх функціонал - за таким столом-стійкою можна готувати або використовувати корисну площу поверхні як вам подобається.

По-друге, таке рішення надає місце для зберігання: барна стійка, поєднана з тумбою - досить популярний варіант.

По-третє, виконуючи свою основну функцію, стійка не вибивається із загального дизайнерського концепту.

Відзначимо, що досі  затребувані вузькі варіанти, акуратно вписані в інтер'єр кухні - на них поміщається всього пара келихів, але ці рішення вибирають швидше для невеликих просторів. Ще один важливий момент при виборі дизайну - простір для ніг. Якщо стійка дуже вузька, доведеться сидіти, повернувшись до неї боком.

Висока барна стійка була і залишається чудовим рішенням для зонування простору. Особливо актуально це для кухонь-віталень, а також великих за площею кухонь, де є необхідність ділити територію на функціональні зони. В даному випадку висота стійки має значення, оскільки потрібно буде враховувати висоти всіх меблів у вітальні. Наприклад, якщо у вас низькі крісла та дивани, висока конструкція буде вибиватися із загального рішення.

Для кого дизайнери Myzika Loft  рекомендують установку барної стійки:

для молодих людей, які живуть динамічним життям і вважають за краще все робити швидко - і готувати, і їсти

у невеликих студіях або кутових кухнях

якщо в сім'ї люблять приймати гостей і проводити вечори за розмовами на кухні, але не прийнято накривати великий стіл, зате з задоволенням подають напої і закуски.

Дизайнери Myzika Loft  зроблять проект кухні зі стійкою за індивідуальними розмірами і відповідно до ваших побажань і бюджету.