У колекції кухонь Nobilia Chalet втілилося уявлення дизайнерів про комфортабельну і світлу кухню заміського будинку, де з'єднуються преміальна якість виконання і чудову зручність при щоденному використанні.

Світлі лаковані фасади мають елегантний і благородний зовнішній вигляд. На цій світлій класичної кухні не тільки готують їжу, це місце для натхненного кулінарної творчості, тут приємно проводити весь свій вільний час: спілкуватися з дітьми, зустрічатися з друзями. У такій обстановці час тече неспішно і плавно, дозволяючи вам насолодитися спокоєм і спогляданням.

Матеріали кухонь Nobilia Chalet: масив дерева скло, метал, МДФ.

Матове скло в навісних шафах додасть кухні легкість, але приховає невеликий безлад.

Ручки для фасадів ви можете вибрати на свій смак - сучасні або традиційні. Цей елемент декору впливає на загальне стильове сприйняття простору.

Плетені кошики, в яких можна зберігати як продукти, так і речі повсякденного використання, надають зовнішньому вигляду кухні риси стилю кантрі.

Незважаючи на традиційний дизайн фасадів, начинка цієї класичної світлої кухні суперсучасна: ящики, які повністю висуваються з місткістю до 90 кг, модулі для пляшок, вбудована побутова техніка. Все заховано за фасадами і відкривається лише коли це потрібно вам.

Сучасного вигляду цій класичній моделі можна надати за допомогою контрастного кольору стін в приміщенні. Подивіться, що виходить - традиційний дизайн меблів і актуальні кольори фарбування відмінно виглядають разом!