Кухня в білому кольорі - мрія багатьох власників квартир, особняків і заміських будинків. Це красиво і модно, проте, і сумнівів чимало, - чи не доведеться підтримувати на кухні стерильну чистоту? Дизайнери Myzika Loft обдумали усі переваги і недоліки білих кухонь.

Універсальність

Білою може бути кухня в будь-якому стилі, і це безсумнівний плюс для всіх любителів цього кольору. Якщо ви фанат хай-тека, вибирайте глянсову кухню, в дизайні якої використано скло, наприклад кухні серії Nobilia Laser або Focus.

Цінителям заміського стилю (прованс, шале) варто вибрати кухню серії Nobilia CHALET або TARGA з дерев'яними фасадами або світлими фасадами під дерево (МДФ, пластик), - вони набагато менш вибагливі у догляді. Любителі класики знайдуть строгі акуратні дизайни «на всі часи» в моделі Nobilia  Sylt.

Фактури і поєднання

Білий передбачає безліч нестандартних варіантів, і це його величезна перевага. Наприклад, чудово поєднуються глянцеві фасади кухні стилю «техно» і поверхні, що імітують дерево - стільниці, стінові панелі, меблі. Причому, різних відтінків, від самого світлого до темного.

Відчуття чистоти

Білий розширює простір, а значить, створює відчуття простору навіть в невеликих кухнях. Маленька біла кухня завжди буде здаватися більше кухні, виконаної в будь-якому іншому кольорі.

Про чистоту доведеться піклуватися також, як на будь-який інший кухні, благо сучасні матеріали від Nobilia легкі в догляді. Якщо ви вибрали глянцеві поверхні, регулярно витирати з них відбитки пальців доведеться все одно, незалежно від кольору панелей. В іншому ж підтримання чистоти не складає труднощів.

Колір і акценти

Дизайн кухні - справа фантазії і сміливості господаря простору. На тлі білого будь-який колір палітри, як і поєднання кольорів набувають особливого змісту. Світла кухня дає можливість розставляти кольорові акценти так, як вам цього хочеться.

Вибирайте нейтральні стіни, і акцентуйте штори і аксесуари. Або навпаки - робіть колірні акцент на стінах, і кухонний гарнітур послужить доповненням до ідеї. Завжди популярні червоно і чорно-білі кухні, але справжній бум переживають сірі кухні.

Спокійні прохолодні відтінки, м'які колірні переходи без яскравих контрастів допомагають створити атмосферу спокою, яка так потрібна сучасній людині. Кухня білий низ - кольоровий верх - також одне з цікавих сучасних рішень.

Більше варіацій для просторів «кухня + вітальня»

У сучасних будинках вже складно розібрати, де закінчується кухня і починається вітальня. Єдина обстановка робить простір загальним, стираючи кордони. У тому випадку у білій кухні в інтер'єрі також багато переваг, адже цей колір універсальний. А модульний ряд Nobilia дозволить взяти кухонні і вітальні модулі з однієї колекції і відтінок меблів буде гарантовано однаковим.

До речі! Ви знали, що білий теж буває різним?

Вибрати, замовити та купити кухні Nobilia можна в салоні Myzika Loft, консультація наших дизайнерів - безкоштовно.