Лофт - це завжди унікальний простір, в якому живе дух свободи. Великі площі, високі стелі, величезні промислові вікна, відсутність перегородок надають можливість для реалізації як найбільш брутальних, так і елегантно-стриманих ідей.

Це на сучасних кухнях в стилі лофт можна зустріти старий верстат з шестернями назовні, який пристосували під обробний стіл, або гасові ліхтарі, які господарі запалюють у свята. Однак, якщо у одних захоплення викликає потерта від часу цегла, старий кахель, грубі плафони і гігантські гофровані повітроводи, інших приваблює і заспокоює «промислова сірість». Інакше кажучи, фактура бетону, багато разів повторена в декорі стін, матеріалі фасадів і стільниць. Ніхто не сперечатиметься з тим, що лофт - демократичний стиль без претензій, і все ж ви можете мати кухню класу преміум - завдяки новітнім інженерним рішенням німецьких виробників.

Як правило, в просторі лофт розміщується відразу і кухня, і вітальня (а часом і спальня, і вітальня), тому дизайнери зонують простір або барною стійкою, або островом, або великим обіднім столом. Вибір зазвичай за господарями - у кожного рішення є свої переваги і недоліки.

Перевагаю кухні на замовлення від Myzika loft є модулі і для кухні, і для вітальні. Таким чином, весь інтер'єр буде цілісним.

Якщо приміщення дозволяє, поєднуються кілька варіантів - наприклад, і барна стійка, і острів. Якщо кухні відведено небагато місця, їй відводиться кутова зона. В цьому випадку наповнення шаф продумується так, щоб не довелося задіяти під кухонне начиння інші зони простору. На кухнях Nobilia популярні відкриті навісні полиці і стелажі, а роль ємностей для зберігання продуктів можуть виконувати як гігантські консервні банки, так і скляні посудини. Втім, любителі еклектики можуть додати плетених кошиків - і теж буде непогано виглядати.

Особлива роль в цих інтер'єрах - у металевих поверхонь, і якщо ви не в захваті від іржі, то хромований або фарбований в чорний, білий або червоний колір метал вам напевно сподобається. Його можна зустріти: в обробці, аксесуарах, світильниках.

Металеві стільниці - на любителя, оскільки торкатися до холодного під час трапези не дуже приємно, але якщо стиль важливіше комфорту - у кухнях від дизайнерів Myzika Loft ви знайдете і такий варіант. Зате вбудована побутова техніка гармонує з цим стилем якнайкраще. Вам не знадобиться її ховати за декоративними панелями, чим більше техніки в вашому інтер'єрі, тим краще.

Додати затишку в інтер'єр можна за допомогою текстилю - як правило, дизайнери завжди обходяться без штор, але додають подушок, пледів, рушників. Дуже добре виглядають і книги на полицях, роблячи простір житловим і домашнім.

Якщо ви вибираєте лофт, уважно поставтеся до організації світла - його повинно бути достатньо в кожній зоні. Навісні світильники на шнурах над робочою або обідньою зоною відмінно вписуються в інтер'єр і забезпечують достатнє освітлення. Якщо ви любитель всіх відтінків сірого, подбайте про колірні акценти. Добре розбавляють і гармонійно доповнюють «промислову сірість» зелені рослини з щільними листям, такі як фікус.

Замовити і купити кухню в стилі лофт з підібраним для Вас індивідуальним дизайном можна в Myzika Loft.