Сірий колір на кухні переживає бум популярності. Можна вважати це впливом цифрових технологій або наслідком втоми від постійного потоку інформації, але від сірого в дизайні вже нікуди не дітися.

Будь-який стиль буде добре виглядати в цій колірній палітрі, - класика (модель Nobilia YORK), прованс, сучасний (Nobilia Focus), хай тек (Nobilia Lux), лофт (Nobilia Riva) - немає обмежень. Тому просто вибирайте потрібний вам дизайн і реалізуйте все, що подобається.

Здається, на сірому не так помітний бруд, як на білому або чорному. Сміємо вас запевнити - це не зовсім так. Але в сучасних кухнях всі поверхні фасадів і стільниць чудово очищаються завдяки сучасним матеріалам, що не вимагає зусиль. Тому в вашому просторі завжди буде чисто.

Сірий поєднується з будь-яким кольором. Хочете ахроміі? Додайте до нього білий і чорний. Любите ретро? Яскраві відтінки жовтого і червоного, наприклад, у побутовій техніці та текстилі, дадуть потрібний ефект. Поєднання з помаранчевим на кухні вже давно стало класикою стилю хай-тек, а мікс з червоним часто використовується при створенні лофт. На такій кухні органічно виглядає побутова техніка, і її не доводиться ховати за декоративними панелями.

Сірий - хороший фон для інших різних фактур - металу, дерева, скла, кераміки.

Просто сірий - уже давно не нудно, головне - правильно вибрати фактуру. Модний сьогодні бетон в різноманітних відтінках ви зустрінете в кухонних гарнітурах, стільницях, обробці стін і облицюванні.

Сірий ще довго буде актуальним, тому йому цілком можна довіритися. А коли вам захочеться чогось нового, можна буде швидко внести корективи - і в першу чергу, додати кольору. Наприклад, за рахунок аксесуарів, посуду, текстилю. Не забувайте про рослини - присутність зеленого кольору чудово заспокоює і утихомирює.

Вибрати і замовити кухню ви можете в салоні Myzika Loft на вулиці Зеленій, 17 у м.Львові.