Стильна кухня для тих, хто наважиться на поєднання світлих лакованих фасадів і чорного скла в шафах.

Nobilia Fashion - сучасна, модна і стильна кухня з МДФ. Представлена в двох кольорах - «альпійський білий» і «сірий шовк». Складність і красу дизайну підкреслює поєднання білих матових лакованих фасадів, чорного скла в шафах і робочих поверхонь з білого дуба з добре виявленою фактурою дерева.

Витонченість і вишуканість цієї кухні не залишать байдужими естетів, а також цінителів ергономічного дизайну і високої якості матеріалів. Передбачені зручні системи зберігання кухонного начиння, система вентиляції поруч з плитою, ящики з функцією повного відкривання (максимальний огляд вмісту), колони з металевими кошиками і зручні органайзери для зберігання дрібниць.

 

У моделі поєднані шафи різних модифікацій - з довгими поздовжніми ручкам і без ручок, що відкриваються завдяки системі push to open. Шафи з фрезерної ручкою передбачені в нижній частині кухні. Фреза проходить по всій довжині фасадів нижніх шаф, що забезпечує легкий доступ до систем зберігання.

 

Переваги моделі Fashion - можливість створювати динамічний простір кухні завдяки шафам з різними параметрами висоти, глибини і ширини. Фасади зі вставками з чорного скла та системи підсвічування додадуть інтриги. Острів з вбудованим відкритим стелажем дозволить створити затишний і привабливий простір, і додати в інтер'єр індивідуальності.

Fashion від Nobilia - ідеальне рішень для студій, лофтів і відкритих просторів. Кухня може трансформуватися в робочу зону і місце прийому гостей. Закриті шафи і вбудована побутова техніка допомагають створити універсальний простір, які ви можете обіграти відповідно до обставин.

З технічних характеристик варто відзначити стійкий до подряпин матовий лак на МДФ товщиною 18 мм, міцну стільницю, а також чудову здатність цієї світлої кухні залишатися чистою, навіть якщо ви готуєте часто і багато.

Замовляйте свою індивідуальну кухню у нашому салоні Myzika Loft на вул.Зеленій, 19.