На виставці Eurocucina 2018 компанія LEICHT представила свою нову іноваційну концепцію архітектурних рішень "кімната в кімнаті": новаторська концепція з плануванням фронтів, систем стелажів та ящиків.

Ще ніколи не було так мало кухні - або багато: весь план поверху переосмислюється в сучасному плані інтер'єру.

Відбувається еволюція кухні: від кухні відкритого плану до повної інтеграції кухні в житловій площі.

LEICHT розширює поняття кухні, плануючи ідеї, що складають весь інтер'єр. Цілком індивідуальний інтер`єр  з широким спектром матеріалів, кольорів та поверхонь. 

"Кімната в кімнаті" - це центральний елемент в архітектурі кухні, розробленою LEICHT. Ця концепція виходить далеко за рамки звичайних підходів до планування - вона повністю інтегрує кухню в житлове приміщення.

LEICHT демонструє весь свій досвід у планувані та виробництві надзвичайно функціональним кубом  - "кімната в кімнаті", яку можна вільно розташувати в певному просторі. Планування більше не повинно орієнтуватися на стіну. Напроти острова, непомітно інтегровані складні двері відкриваються у куб з різноманітними сховищами. 

"Кімната в кімнаті" - це кімната з островом та величезним простором, яка інтелектуально інтегрована в житлове приміщення та виконує широкий спектр функцій житлових приміщень та кухонні.

Цей підхід до інноваційного планування далеко виходить за межі звичайних концепцій кімнат і створює ще більшу ступінь домашнього затишку.  Зовні компактна кімната виглядає як прямий блок з будь-якої видимої сторони, а всередині - функціональні та складські рішення, які відповідають вимогам замовника.

Приходьте оцінити всі плюси кухонь LEICHT у наш салон. У нас також можна замовити кухні за індивідуальним проектами.