Кулінарія - це творчий процес, виклик і велике задоволення усе одночасно. Це процес, що включає в себе багато інгредієнтів та ароматні спеції, а також кухонне приладдя та посуд! Щоб зберегти все що потрібно на кухні професійно і акуратно, і забезпечити, щоб все необхідне завжди було легко доступним LEICHT Interior-Design-Studio розробила Q-BOX - незалежну систему організації як з точки зору зовнішнього вигляду так і функціональності, яка допомагає організувати внутрішній простір.

У назві відображена головна ідея: ідея використання букви "Q" полягала, з одного боку, в англійському слові "черга", яке є  чудовим способом виразити модульність системи. З іншого боку, фонетичне посилання на слово "кубічний", яке створює враження обсягу та оптимального використання простору.

З Q-BOX, відкриття ящика є радістю. Сучасний, але в той же час, позачасовий дизайн з витонченими формами функціональний до останньої деталі. Використання натуральних матеріалів у цьому інтер'єрі відображає основний принцип дизайну. Оригінальний колір дуба, міцні знімні лотки з чорною карбонатною структурою, а також матова біла порцеляна - команда, яка забезпечити чудову елегантність та неймовірну функціональність.

Чорний, жорсткий еластичний пластик з вуглецевою структурою надає сучасних акцентів, і одночасно -  амортизує та запобігає ковзаню.

Профільні лотки знімні для зручності прибирання.

Практичні функціональні елементи, такі як ножові блоки та тримачі фольги, є додатковими аксесуарами. Діапазон також включає в себе набори герметично закриваючих порцелянових банок, вставок для пляшок та скляних банок з кришками з нержавіючої сталі. Завдяки поділ перегородками ви можете розділити місце відповідно до ваших індивідуальних вимог.

Q-Box є доступна для всіх стандартних глибин.

Замовити німецькі кухні LEICHT у Львові можна в одному з наших салонів.