На виставці, яка пройшла в Берліні на початку 2017 року, німецький бренд LEICHT був нагороджений Інститутом Дизайну та Планувальних рішень премією Iconic Awards:Interior Innovation в номінації «Winner» за новітню концепцію планування представлену в лінійці EVO. Нагорода визначає новаторство, демонструє чітку архітектоніку в сфері предметного дизайну.

І не випадково, адже EVO відрізняється філігранними якостями, демонструючи клієнтам свій актуальний і пуристичний дизайн. Для лінійки кухонь ЕVO характерний індустріальний стиль, плавність ліній, лаконічність форм, що створює завершений яскравий образ.

Завдяки видимому 5-мм канту з карбоновим напиленням сторюється плавний перехід між поверхнями - візуально стільниця зливається з нижніми шафами. Видимий кант підкреслює чітку архітектоніку німецької кухні LEICHT. Нова концепція планування EVO доступна в поєднанні зі стільницями з кварцу, граніту, ламінату.

Атмосферність пуристичного стилю сворюється завдяки вдалому поєднанню деталей в єдиному ансамблі - фасади, ручки, канти виконані в одному кольорі.

Дизайн лінійки EVO гармонійно поєднує екологічність та фактурність натурального дерева з контрастом монохромних поверхонь. Гра контрастів представлена в лінійці EVO німецьких кухонь LEICHT, створює в помешканні атмосферу тепла і затишку. Німецькі кухні LEICHT з іноваційною системою планування будуть відмінним рішенням для багатоункціональних приміщень: лаконічний дизайн, відкриті елементи, поєднання різних фактур дозволяють гармонійно вписати кухню в простір Вашого помешкання.

Індустріальний стиль ЕVO бездоганно поєднується з філігранними панелями стін, які виконані із рельєфного структурованого шпону альпійського дуба, відкриті елементи нижніх шаф - із натуральної деревини, а полиці в карбоновому сірому кольорі обладні LED- підсвіткою.

Поверхня фасадів покрита матовим лаком з  технологією покриття «anti –finger-print», що  не залишають  відбитків пальців на поверхнях фасадів.