Виразні поверхні та елементи домашнього оздоблення є ефектними деталями, які можуть перетворити кухню та прилеглу житлову зону в гармонійний простір.

Відкрийте для себе нову свободу в приготуванні їжі. Miele TwoInOne.

Комбіновані плити - це особливо широкі функціональні кухонні плити, які об'єднують в собі відразу декілька приладів. У систему такої плити входять два духових шафи, один з яких може використовуватися як мікрохвильова піч, шість газових конфорок, гриль-раклетніца з нержавіючої сталі і підігрівач посуду і їжі.

Ваші можливості комплектації кухні різними вбудованими приладами зростуть, якщо ви вирішите сформувати на робочому столі набір з «кісточок доміно».

Адже «доміно» - це не просто модульні варильні панелі «половинного» розміру.

Це широкий спектр приладів самого різного призначення, за допомогою яких можна створювати індивідуальні комбінації в залежності від найбільш бажаних вами способів приготування їжі.

Ідеальна кухня - полягає в деталях. Дизайнери Myzika Loft не лише розробляють проект меблів. Кухня - це набагото більше, ніж просто меблі.

Тому ми вирішили розповісти вам трішки про мабуть найгарнішу побутову техніку у світі.

Smeg - це італійський виробник побутової техніки, головний офіс якого знаходиться в місті Гуасталла на півночі Італії в провінції Реджіо Емілія.

BLANCO, що базується в Oberderdingen у німецькій федеральній землі Баден-Вюртемберг, є одним з провідних світових постачальників високоякісних мийок і змішувачів для побутових кухонь. Найбільша німецька компаніяз виготовлення мийних центрів пропонує широкий спектр продуктів і інновацій, включаючи практичні системи сортування відходів і ретельно підібрані аксесуари.

Однією з особливостей компанії є дуже широкий діапазон мийок. Крім того, BLANCO виробляє мийки в трьох матеріалах: нержавіюча сталь, Silgranit і кераміка. Кінцева мета компанії – висока якість. Філософія якості компанії BLANCO вимагає найкращої якості матеріалів і продукції в кожному сегменті ринку. Високі стандарти якості компанії BLANCO також включають надійність у всіх областях, таких як постачання та обслуговування, а також маркетингову та технічну підтримку клієнтів.

З кожним роком BLANCO встановлює нові стандарти зі своїми інноваціями. Одним з прикладів є концепція BLANCO AXial, яка пропонує прекрасні можливості для досягнення особливо ергономічних послідовностей на кухні.