Виразні поверхні та елементи домашнього оздоблення є ефектними деталями, які можуть перетворити кухню та прилеглу житлову зону в гармонійний простір.

Відкрийте для себе нову свободу в приготуванні їжі. Miele TwoInOne.

Комбіновані плити - це особливо широкі функціональні кухонні плити, які об'єднують в собі відразу декілька приладів. У систему такої плити входять два духових шафи, один з яких може використовуватися як мікрохвильова піч, шість газових конфорок, гриль-раклетніца з нержавіючої сталі і підігрівач посуду і їжі.

Ваші можливості комплектації кухні різними вбудованими приладами зростуть, якщо ви вирішите сформувати на робочому столі набір з «кісточок доміно».

Адже «доміно» - це не просто модульні варильні панелі «половинного» розміру.

Це широкий спектр приладів самого різного призначення, за допомогою яких можна створювати індивідуальні комбінації в залежності від найбільш бажаних вами способів приготування їжі.

Ідеальна кухня - полягає в деталях. Дизайнери Myzika Loft не лише розробляють проект меблів. Кухня - це набагото більше, ніж просто меблі.

Тому ми вирішили розповісти вам трішки про мабуть найгарнішу побутову техніку у світі.

Smeg - це італійський виробник побутової техніки, головний офіс якого знаходиться в місті Гуасталла на півночі Італії в провінції Реджіо Емілія.